دوشنبه, 01 آذر 1395 ساعت 09:19

توهین انصار احمد [ الحسن ] بصری به زائرین اربعین

جماعت مدعی یمانی منتسب به احمد [ الحسن ] بصری را هر وقت به مناظره حضوری خواندیم ما را حواله به مکتب نجف داده
رفتیم موکب نجف و درخواست گفتگوی منطقی نمودیم.
پاسخ آنها را به ندای هل من مبارز اینجانب در متن زیر دنبال نمایید .

آنچه در ادامه می خوانید حکایتی است مشروح از وقایع پیش آمده در یکی از هزاران موکب ایجاد شده در اربعین حسینی

دانسته هایم از زیارت أربعین فقط شنیده ها بود .اما شنیدن کی بود مانند دیدن .
از کرم ، جود،صفا و صمیمیتی که بین دو ملت ایران و عراق به وجود آمده بود زیاد شنیده بودم ،از وحدت کلمه ای که منجر به بزرگترین اجتماع مردمی در دنیا شده است.
شوق زیارت بارگاه آسمانی حیدر کرار باعث شد مسیر فرودگاه نجف تا حرم را، بدون کمترین معطلی طی کرده و نائب الزیاره همه دوستان در این مضجع شریف باشیم
و این آغاز سفر بود.
هر چه دیدیم لطف بود و واقعیتی غیر قابل انکار. مهربانی ها . همدلی ها و عراقی هایی که تمام دار و ندارشان را جمع کرده و در طبق اخلاص تقدیم به کاروان راهیان نور می کردند. التماس هایی که از شما یک چیز می خواستند اجازه شست و شوی پای زائرین حضرت أبا عبدالله الحسین (ع) ، درخواست برای نوشیدن یک جرعه آب از دست آنها.
مردمی را دیدم که درشرایط دیگر، طاقت شنیدن یک بوق ماشین همدیگر را ندارند و الان در سخت ترین شرایط ظاهری، جلوه کاملی از ایثار و گذشت را در کنار برادران خود در کشور عراق به نمایش می گذارند.
همه چیز عالی بود تا به عمود 519 رسیدیم . موکب انصار امام مهدی (علیه السلام ) و جمعیتی که به هوای وای فای رایگان در آن تجمع کرده بودند . موکب مربوط به عراقی ها بود گرچه چند نفری ایرانی هم در آن وجود داشتند . از ما خواستند تا حدیثی را که بر روی دیوار نصب شده بود به زبان فارسی ، عربی و انگلیسی را بخوانیم . بلافاصله یکی از برادران ایرانی آمد و توضیحاتی پیرامون آن حدیث ارائه کرد.
از فردی سخن می گفت که مدعی است فرزند امام زمان (علیه السلام ) است و یمانی موعود . کسی که قرار است امام سیزدهم شیعیان باشد و بعد از آن 11 مهدی دیگر بیاید و تعداد امامان ما را به بیست و چهار نفر برساند.
در خصوص عبارتی توضیح می داد که هر سطرش یک دفتر پاسخ دارد. نمی دانم چرا از آخر اشکال گرفتم . نوشته بود احمد(همان مدعی کاذب) اول المؤمنین است.
پرسیدم تعریف ایمان و نقطه مقابل ایمان چیست ؟ و اینکه اگر او أول المومنین است پس آیا قبل از او هر کس وجود داشته غیر مومن بوده است ؟
تعریفی از ایمان نداشت اما نقطه مقابل ایمان را کفر می دانست و از سوال سوم هم که طفره رفت.
جماعتی را در آن نزدیکی فراخوانده واز آنها پرسیدم که آیا شما به خداوند و پیامبر آخر وی و به معاد و قیامت ایمان دارید؟گفتند قطعا ایمان داریم . پرسیدم آیا شما به آقا حجت بن الحسن العسکری به عنوان امام دوازدهم اعتقاد دارید ؟ گفتند قطعا که همینگونه است . رو به آن جوان کرده و گفتم اینها خود را مومن می دانند و تا کنون هم اسمی از احمد بصری نشنیده اند پس چگونه شما آنها را کافر می دانید .
دو نفر دیگر را به یاری خود فراخواند و اکنون جماعتی حدود پنجاه نفر اطراف ما جمع شده اند و می خواهند بدانند منطق و استدلال این گروه چیست ؟
آن دو نفر که کمی باسوادتر از قبلی خود را نشان دادند، پاسخ مضحکانه ای داده که خنده جماعت را نیز به همراه داشت و در این هنگام فردی به نزدیکی این مبلغ آمده و بنده را به ایشان معرفی کرد و گفت که وی شناخته شده و از مخالفین دعوت است و گفته اند با وی بحث نکنید و به نوچه های خود دستور دادند که مردم را از گرد ما متفرق کنند که با اعتراض جمعیت روبرو شد و اینکه اگر شما استدلالی دارید و پاسخی دارید بگویید تا ما هم یاد بگیریم .
فضایی که اصلا به نفع آنها نبود و یا شاید فکر نمی کردند اینچنین فضایی ایجاد شود .
دست آنها رو شده و باید فضا را به حالت آرام خود برگردانند و چاره ای ندیدند جز برخورد فیزیکی . و پاسخی ندادند جز پرت کردن بنده و یکی دو نفر دیگربه بیرون موکب .
و آخرین کلام ما رو به جماعتی که در داخل موکب ایستاده بودند چنین بود که ببینید پاسخ این جماعت را و اینکه چگونه زائر امام حسین (ع) را از موکب خود بیرون کردند . و برخورد خشن تر از این جماعت کذاب که البته با دخالت دوستانی از شهریار و اراک جرأت برخورد بیشتر را پیدا نکردند .
 آری در شرایطی که هرکس جز خدمت به زوار اربعین چیزی در سر ندارد افرادی هستند که سعی در به انحراف کشاندن این مسیر حسینی از خط مهدویت دارند
⚡️افرادی که در مسیر زائرین حسینی به بدترین شکل ممکن با زوار أبی عبدالله الحسین برخورد می کند . سعی در انحراف آنها داشته و در مقابل سوالی منطقی ، اینگونه توهین به زوار آقا امام حسین علیه السلام روا می دارند .
جالب آنکه ، هر گاه این جماعت گمراه را به مناظره ای حضوری فراخوانده ایم فرار را به قرار ترجیح و ما را حواله به مکتب نجف می دهند و حال در موکب جماعت بصری در نجف اشرف ، با رعایت احترام کامل و بدور از کوچکترین توهینی به اعتقادات این افراد ، آنها را به مناظره ای رسمی و دوستانه در حضور جمع و بر پایه علم و منطق دعوت کرده ایم و پاسخ آنها چیزی نبود جز توهین و توهین و توهین

 درود خداوند بر رهروان پاک حق و حقیقت باد .

نظرات  

پاسخ + +4 --
محمد رضا 1395/09/03 - 12:56
عالی بود مرحبا بر شما و این درایت و واقع بینی و بصیرتتان درود خدا بر پیروان راستین ائمه اطهار (ع)
پاسخ + +4 --
حق 1395/09/04 - 15:07
سلام بنده هم به اتفاق دوستان رفتیم ببینیم حرف حسابشان چیه تقریباهمین رفتارراداشتند
درحقیقت حرف حسابی ندارند
همه مدعیان دروغین به این چیزها مبتلا یند باید عوام راهوشیارکرد
پاسخ + -8 --
لبیک یا داعی الله 1395/09/17 - 08:28
سلام علیکم در واقع این شمایید که گوش شنیدن ندارید و این مطالب که مطرح کردید دروغی بیش نیست اگر واقعا صادق هستید به این گروه تلگرام و یا به این ای دی پیام بدهید تا جواب بگیرید
https://telegram.me/joinchat/D9aODz_dXB_iXBaQGz8g
ای دی
yamani@
پاسخ + +5 --
یا مهدی 1395/09/29 - 00:10
سلام بنده هم موکب اینها رفتم و چون خانم بودیم با خانمها خواستیم صحبت کنیم 4 نفر بودن یکی شون هم نتونست جواب سوالات ما رو بده ، همه بر اساس توهم ایمان اورده بودند و حتی خواب پیامبر که میگن از نشانه های حقانیت یمانی اینهاست هم ندیده بودند ! واقعا با تمام وجودم تاسف خوردم برای جوانهایی که جوگیرانه و بدون منطق پشت این جریان ایستاده بودند وقتی دیدند نمیتونن جواب بدن ، بزرگشون رو صدا کردند که یک اقایی بود که تمام صورتش رو با عینک و ماسک پوشونده بود ایشون نیز همین طور استدلال های غیر منطقی پشت هم میچیدن!
پاسخ + +4 --
ناشناس 1395/10/11 - 22:25
من در دو سه روز گذشته 9 مرتبه از گروه تلگرامي آن شيادان اخراج شدم (البته هربار با پي وي يكي از دوستان وارد مي شدم) دليل اخراج ها اين بود كه مودبانه از آنها سوال علمي مي پرسيدم و چون در همان دقايق اوليه عاجز مي شدند سريعا مرا اخراج مي كردند
اين شيادها جواب من كمترين را نمي توانند بدهند حالا ديگر نبايد توقع داشت كه با اساتيد و بزرگان مناظره يا بحث علمي كنند

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید