پاسخ استاد احمد عابدی به نامه یکی از طرفداران احمدالحسن
گفتگو با حجت الإسلام و المسلمین محمد صابر جعفری
حجت الاسلام محمدشهبازیان در نشست علمی نقد و بررسی جریان های انحرافی مهدویت اظهارداشت: امروز طراحان جریان های انحرافی به دنبال جذب طلاب جوان هستند تا به نقشه های پلید خود رنگ و ظاهر عادی بدهند.
یکی از نشانه های ظهور، فراگیر شدن ظلم و ستم است. آیا ظلم هاو جنایاتی که به صورت فراگیر در دنیا امروزه شاهد آن هستیم دلیلی بر آن نیست که ما در آستانه تحولات عصر ظهور بوده و اثبات ادعای احمد الحسن به عنوان زمینه ساز ظهور امام زمان (عجل الله فی فرجه ) نمی تواند باشد؟     این سوالی بود که از پیروان احمد الحسن شنیدیم و مقدمه…
فراتر از مباحث علمی باید نگاهی متفاوت به علل رشد این فرقه منحرف داشته باشیم. برای اطلاع از این موضوع با حجت‌الاسلام سیدهادی صالحی از اساتید فرق و ادیان به گفت‌وگو نشسته‌ایم.
میهمان این هفته خوانندگان ابنا «حجت الاسلام و المسلمین عبدالقادر همایون» پژوهشگر فرق و ادیان و کارشناس مباحث مهدویت است که مناظره هایی با مبلغان جریان احمد الحسن در شهرهای مختلف انجام داده است.
آیت الله حائری شیرازی از  علل گرایش و راه های مقابله با جریان مدعیان دروغین می گوید /.
حجت‌الاسلام نقی‌پور‌فر در برنامه تلویزیونی «ضربان» مطرح کرد
المهدیون : مدعیان دروغین دو گروه هستند یک گروه مدعی ملاقات و داشتن ارتباط با امام زمان عج هستند و یک گروه هم مدعی مهدویت و ...  
المهدیون : پیروی از ولی فقیه موجب شناخت مدعیان دروغین می‌شود / برخی علائم ظهور از اسرائییلیات است
صفحه1 از2