حجت الاسلام زهير دهقاني آراني: برداشت هاي انحرافي بيشترين آسيب در زمينه مهدویت را به دنبال دارد.     مدير گروه غرب و مهدويت مرکز تخصصي مهدويت قم برداشت هاي انحرافي در موضوع مهدويت و افراط و تفريط در اين زمينه را از مهمترين آسيب‌هاي موجود برشمرد. حجت الاسلام زهير دهقاني آراني  اظهار داشت: عدم اشراف برخي افراد و بيان برخي مطالب همراه با يک سونگري در اين مورد باعث…
نشست نقد و بررسی جریانات انحرافی مهدویت با حضور پژوهشگران عرصه مهدویت، طلاب و فضلا سه شنبه 6 مهرماه در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.
استاد حوزه علمیه قم تشریح کرد؛دلایل رد جریان منحرف یمانی و احمد الحسن استاد مرکز تخصصی مهدویت با تأکید بر این که جریان احمد بصری و یمانی جریانی انحرافی به شمار می رود، دلایل رد آن ها را تشریح کرد.
نرم افزار عنکبوت های دکان دار به همت برخی از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان تولید و عرضه گردید .  این نرم افزار مخصوص گوشی های با سیستم اندروید می باشد .  از بخش های مهم این نرم افزار می توان به 
حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال از ضرورت تشکیل کلاس های حدیث خوانی در حوزه های علمیه می گوید . 
به اطلاع همراهان پایگاه المهدیون می رساند دو کتاب جدید در رد ادعاهای احمد الحسن البصری به مخزن کتاب خانه اضافه گردید . 
کتاب دجال بصره نوشته استاد معظم علی کورانی عاملی به فارسی ترجمه گردید .
المهدیون : در تاریخ 28 دیماه 1386 نیروهای امنیتی شهر ناصریه در سیصد و پنجاه کیلومتری جنوب بغداد، با گروهی موسوم به انصار المهدی که پرچم های زرد رنگی به دست داشتند در منطقه صالحیه این شهر به شدت درگیر شدند.